זיהום הליקובקטר

אם אדם סובל באופן קבוע מצרבת, בחילות, גיהוקים, כאבי בטן ושובע מוקדם לאחר ארוחה, אז בהסתברות גבוהה זה יכול להיות זיהום הליקובקטר, אשר עשוי להיות האשם של גילויים אלה.
זיהום הליקובקטר פילורי - פתולוגיה שגורמת החיידק הליקובקטר עמידה בפני מיצי קיבה, מאכלס את קיבת האדם לאורך חייו. הליקובקטר נחשב הגורם העיקרי של כיבי קיבה, דלקת קיבה, פוליפים ושחיקה, מעי באונקולוגיה או הקיבה. על פי הנתונים, הליקובקטר מפתחת ברוב של אוכלוסיית העולם, ובדרך כלל נושאי דלקת אינם מודעים על זה. זיהום הליקובקטר קורה כל כך מהר ובשקט שאם נגוע אחד מבני המשפחה, עוד מעט יהיה נגוע גם השאר, והם אפילו לא חושדים שהם נגועים כי הפתולוגיה הליקובקטר מתפתחת לעתים קרובות ללא סימפטומים.
הילוכים של זיהום מתרחשת במהלך השימוש כלי משותף (כפיות, כוסות), דרך הרוק, חדר שירותים משותף (ידיים מלוכלכות). עם זאת, לתקופות ארוכות יותר בגוף האדם, הליקובקטר אינו מוגבל נגעי הקיבה. סובל את כל הגוף. זיהום חודר המפרקים, גורם לדלקת פרקים. זה עלול לגרום להתפתחות של מצבים חסרי חיסוניים. טיפול של הליקובקטר, הוא בעייתי, מכיוון שהחיידק עמיד לסוגים רבים של אנטיביוטיקה. כדי לדכא את הדלקת, משתמשים בשתיים או שלוש אנטיביוטיקות בשילוב עם תרופות נגד פרזיטים. טיפול זה מוביל עומס רעיל גבוה על הגוף שיכול לגרום לאלרגיה או נזק רעיל של כבד. על רקע קבלת אנטיביוטיקה, לעיתים קרובות לפתח dysbiosis מעיים. עם זאת, אפילו טיפול כזה חזק, אינו מבטיח כי הליקובקטר נהרס במפרקים ודלקת המפרקים תיעצר. הדרך לצאת מהמצב הזה היא טיפול אלטרנטיבי בקליניקה "Ezraton". מומחים (רופאים) במרפאה, פיתחו תוכנית טיפול מוצלח, להיפטר מהליקובקטר .
הטיפול נבחר בנפרד עבור כל מטופל, תוך לקיחה בחשבון תכונות ספציפיות שלו, חלקיקים אנרגטיים מיוצרים מובילים להיפטרות מהזיהום, אפילו בחלקים הנידחים ביותר של הגוף. היתרון הבלתי הניתן להכחשה של טיפול זה - תמימות שלמה של חלקיקים אנרגטיים לגוף האדם. אין תופעות לוואי כגון השפעות רעילות של טיפול, תגובות אלרגיות, dysbiosis .
היעילות של השיטה הוכחה על ידי עשרות היסטוריות של מטופלים במרפאת "Ezraton" , אשר נרפאו מזיהום הליקובקטר. היתרון שאין להכחישה הוא העובדה כי במהלך הטיפול, המטופל מקבל לא "הרים" של גלולות, אבל רק תרופה אחת, אשר מאוד מקל על תהליך הטיפול עצמו.